Pożyczki spłacane w ratach mają swoje wady i zalety. Z jednej strony, jak wszystko spłacane na raty, nie jest to tak mocno odczuwalne przez nasz portfel jak konieczność jednorazowego oddania pożyczonej sumy wraz z prowizją. Firmy pożyczkowe wiedząc o tym, udzielają zatem także chwilówek na raty, które cechuję się generalnie wyższymi kwotami o które można wnioskować i bardzo długimi terminami (nawet kilkadziesiąt miesięcy).

Koszty ratalnych chwilówek

Drugą stroną medalu takiego rozwiązania są koszty, które przy wysokich pożyczanych kwotach w sumie są wysokie. Nie ma także co, liczyć na promocje pierwszej darmowej pożyczki jak przy zwykłych chwilówkach. Warto zatem ubiegać się w tym przypadku bardziej o bankowa pożyczkę, gdyż koszty będą dużo niższe.

Szukasz oferty? Koniecznie je porównaj

Jeśli jesteśmy zdecydowani na wzięcie takiej pożyczki, koniecznie skorzystajmy z porównywarki: http://chwilowki-online.org/chwilowki-na-raty pomoże to z pewnością zorientować się w aktualnych ofertach, a w konsekwencji zaoszczędzić sporo pieniędzy. Warto wspomnieć o tym iż najdroższa pożyczka w banku będzie na podobnym poziomie jak najtańsza pożyczka pozabankowa.